Edukacinė programa – Gintaro amžius

2021 m. gruodžio 1 d.  ir  3 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos 6 klasių  mokiniai  dalyvavo  edukacinėje  programoje  “Gintaro amžius” . Edukacinė programa buvo organizuojama Raudondvario dvare, pagal kultūros pasą.   Edukacijos metu dalyviai susipažino su gintaro ir kitų fosilijų susiformavimu.

Edukacijoje buvo apžvelgiamas priešistorinis etapas nuo dinozaurų išnykimo prieš 60 mln. metų, gintaro formavimosi prieš 40-50 mln. metų iki šių dienų. Buvo tyrinėjamos nepaprastos Baltijos gintaro savybės. Vėliau mokiniai gaminosi sau arba tikram draugui unikalią gintarinę draugystės apyrankę. Tai – edukacijos kūrybinis iššūkis.

Mokiniai džiaugėsi galimybe prisiliesti prie mažų, smulkių gintaro  gabalėlių,  atlikant paskirtą kūrybinę užduotį.  Tokios edukavcinės progamos  motyvuoja mokinius, skatina juos domėtis gamtos mokslais, o mokymąsi paverčia įdomia veikla.

Gamtos ir žmogaus  mokytoja Rasa Žemaitienė