Floristinių darbų paroda – konkursas „Žiemos puokštė – KMAIK 2021“

Š.m. gruodžio 9d. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje vyko respublikinė floristinių darbų paroda – konkursas „Žiemos puokštė – KMAIK 2021“. Šiame konkurse nusprendė dalyvauti mūsų mokyklos rankdarbių būrelio „Kraitė“ mokinės. Pagal pateiktus nuostatus turėjome dalyvauti A grupėje (5-8 klasės) ir pagaminti konkursinį darbą – kalėdinį atviruką „Laimingų šv. Kalėdų“. Gruodžio 2d. įvyko pirmasis konkurso turas mokykloje, kurio metu paaiškėjo, kas atstovaus mokyklą respublikiniame konkurse. Tai 6b klasės mokinės: Kamėja Akelaitytė, Emilija Jurkšaitė ir Eva Senkutė.

Šilti, estetiškai ir kūrybiškai atlikti darbai mūsų grupei atnešė sėkmę. Kamėjos Akelaitytės atvirukas įvertintas II vietos diplomu, o Emilijos Jurkšaitės atvirukas apdovanotas kolegijos direktoriaus prizu – diplomu. Sveikiname nugalėtojas!

„Kraitės“ vadovė Jūratė Banionienė