Kalėdų eglutė įžiebta gerumu

Gruodžio 13-ąją – Šviesos ir Gerų darbų dieną –  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriuje Prano Dovydaičio progimnazijoje įžiebta Kalėdų eglutė. Vietoje tradicinės šventės progimnazijos bendruomenė buvo pakviesta dalyvauti paramos akcijoje „Gerumas grįžta gerumu” ir paaukoti Kazlų Rūdos kačių prieglaudai  „Keturkojo draugas”.

Ilgosios pertraukos metu, skambant nuotaikingoms kalėdinėms melodijoms, po respublikinių konkursų prizininkių apdovanojimo,  išpuoštame progimnazijos vestibiulyje  prie aukų dėžutės skubėjo mokiniai, mokytojai, mokyklos personalas. Surinkta 203 eurai. Trečiadienį mokytoja J. Kvietkauskienė su  klasių atstovais už šiuos pinigus parduotuvėje  „Žuvininkystės ir žūklės reikmenys“  (Vytauto g.7) nupirko kačių kraiko ir  nuvežė jį į Kazlų Rūdos kačių prieglaudą. Apsilankymas kačių prieglaudoje mokiniams paliko gilų įspūdį: galbūt padovanotas gerumas po kurio laiko grįš tikru gerumu – kažkieno namuose atsiras mylimas, labai dėkingas naujas augintinis.

Nuoširdžiai dėkojame progimnazijos bendruomenei už dalyvavimą paramos akcijoje.

Širdinga padėka parduotuvės  „Žuvininkystės ir žūklės reikmenys“ darbuotojams už suteiktas nuolaidas.