Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada (NAO)

Šių metų lapkričio 18 dieną  Lietuvoje vyko Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada 7-8 klasių moksleiviams. Olimpiadoje dalyvavo dvidešimt devyni (7-8 klasių) mokinai. Olimpiados užduotis atliko informacinių technologijų kabinetuose nuotolinius būdu. Mokiniai  atsakinėjo į klausimus, nagrinėjančius aplinkosaugos temas: produktų ženklinimą, energijos išteklių taupymą ir vartojimą, atliekų tvarkymą. Olimpiadą inicijuoja Elektronikos platintojų asociacija (EPA), bendradarbiaudama su Kauno technikos universitetu (KTU) ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA).

Aplinkosaugos olimpiados tikslas – šviesti aplinkosaugos tema, skatinti juos domėtis, formuoti aplinkai draugiškus įpročius.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams ir žinių keliu juos vedusiems mokytojams! Tikime, kad per pasiruošimo olimpiadai laikotarpį  įgytos žinios ir jų patikrinimas sustiprino visų suvokimą, kaip svarbu tausoti aplinką ir dėl to visi gyvensime tvariau ir švariau!

Rasa Žemaitienė, Gamtosauginės programos  koordinatorė