Paminėjome Tolerancijos dieną

Tarptautinė istorinio teisingumo komisija kasmet, nuo 2003 metų, inicijuoja Tarptautinės tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios paminėjimą Lietuvoje. Pilietinės iniciatyvos, kurioje dalyvauja šalies ugdymo įstaigos, tikslas – išsiaiškinti, išanalizuoti žodžio tolerancija reikšmę, aptarti, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar savo mieste matome tolerancijos/netolerancijos pavyzdžių.

Visą šią savaitę Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriuje Prano Dovydaičio progimnazijoje vyko šiai temai skirtos etikos pamokos.  Lapkričio 16-ąją ant progimnazijos laiptų išaugo šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas, sukurtas 6 b klasės mokinių, vadovaujamų Jūratės Banionienės. Judriųjų pertraukų metu Tolerancijos miestas buvo  pristatytas progimnazijos bendruomenei. Kaip tikroje šventėje skambėjo dainos, sukosi rateliai.

Projekto „Keliauk, judėk, pažink“ organizatoriai