Teorinis-praktinis užsiėmimus ,,Žalingiems įpročiams sakome – Ne”

2021 m. gruodžio 8 d. Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo teorinius-praktinius užsiėmimus ,,Žalingiems įpročiams sakome – Ne”, kurie vyko Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos 6, 7 ir 8 klasių mokiniams.

Lektorius Sergej Filipovič kalbėjo su  mokiniais apie alkoholio ir rūkymo žalą. Buvo diskutuota, ką žmogus gyvenime praranda vartodamas alkoholį ar tabako gaminius ir ką jis gali įgyti būdamas blaivus. Kiekvieną dieną žmogus daro pasirinkimus. Vieni veda prie sėkmingo ir džiaugsmo pilno gyvenimo, kiti – prie kančios ir pralaimėjimų. Kokius mes pasirinksime priklauso tik mūsų pačių. Lektorius savo pavyzdžiu linkėjo mokiniams gyventi blaiviai, mokytis ir tobulėti įvairiose srityse.